Kontakt, o mnie

Mam na imię Agnieszka. Najczęściej sięgam po książki psychologiczne i obyczajowe. Najbardziej lubię literaturę skandynawską, francuską i oczywiście polską. Nie chwalę byle czego. 

Mój adres k.koczowniczka@gmail.com
8 komentarzy:

 1. Coś jest z Pani pocztą nie da się odpisać, tekst o Ratownikach Górniczych poprawiłem jest cały do poczytania pozdrawiam.Ewentualne błędy jak zwykle przyjmę z wielką pokorą i zachętą do poprawy pozdrawiam tu link dla Pani :http://selawiart.blogspot.com/2014/10/ratownik-gorniczy-krzyz-maltanski.html. Mam nadzieję że jakoś przeżyje Pani ten monolog.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaglądałam kilka razy do tekstu o Ratownikach Górniczych, ale mogłam przeczytać tylko kilkanaście linijek, reszta się nie wyświetlała. Cieszę się, że jest już dostępny w całości i na pewno przeczytam, długie teksty bardzo lubię :)
   Hm, nie wiedziałam, że coś jest nie tak z moją pocztą. Pomyślę, jak to naprawić.

   Usuń
 2. zapraszam tu http://leemirro.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Od pewnego czasu szukałam właśnie tego typu bloga. Z literaturą mało znaną, wygrzebaną gdzieś w starociach... Jestem pod dużym wrażeniem i powoli zwiedzam to miejsce... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, proszę, rozgość się! A blogów, których autorzy piszą nie tylko o nowościach, lecz także o starociach, jest sporo :)

   Usuń
 4. Czy mogłabym w oparciu o część pani artykułków, notatek i opracowań przygotowywać się do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego? Bardziej zależy mi np. na streszczeniach fabuł niż na subiektywnych ocenach (myślę, że to powinnam redagować sama). Pani teksty zawierają najważniejsze informacje i skondensowane porównania itp. - "wykłada pani kawę na ławę" ;). Wolę spytać, niż później mieć problemy z prawami autorskimi :)

  Proszę o odpowiedź; jest to dla mnie ważne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam nic przeciwko temu. :) I życzę powodzenia na olimpiadzie!

   Usuń